Formulář pro vrácení zboží

Pokud vám zboží nevyhovuje, jednoduše ho zašlete zpátky! Jakmile jej obdržíme, vrátíme vám peníze na váš bankovní účet. Nějaké nejasnosti? Napište nám na info@spoke.cz

Odstoupení od kupní smlouvy dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku je možné uskutečnit do 14 kalendářních dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení v této lhůtě, vyplňte prosím následující formulář. Po jeho odeslání vám na e-mail dorazí potvrzený formulář – ten vytiskněte a přiložte ke zboží. Pokud nemáte možnost tisku, stačí do zásilky přiložit vygenerované číslo pro vrácení.

Po odstoupení od smlouvy běží další 14denní lhůta na vrácení zboží. Jde o nejzazší termín a k odeslání by mělo dojít bez zbytečného odkladu. Zboží zašlete zpět na adresu SPOKE, s.r.o., Americká 124, 330 11 Třemošná u Plzně. Zásilku, prosím, neposílejte na dobírku.

Budeme rádi, když vrácené zboží bude nepoužité, se všemi visačkami a originálními obaly, aby mohlo udělat radost někomu jinému. V opačném případě (poškození, nadměrné opotřebení, neúplný obsah, …) vám budeme muset strhnout něco z ceny, abychom zboží uvedli do původního stavu.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (tedy na nákupním dokladu je uvedeno Vaše IČ), právo na odstoupení vám nevzniká.

Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách.

K výměně zboží, prosím, využijte možnost odstoupení od kupní smlouvy a nové zboží si objednejte standardně přes náš e-shop.


Kontaktní údaje


 


Vracím zboží:


 
  Přidat další produkt
 


 

Doplňující údaje


 


Provozováno na Provozováno na systému NetShops