Formulář výměny a vrácení zboží


Výměnu nebo vrácení zboží je možné uskutečnit do 14 kalendářních dnů. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, vyplňte prosím pozorně následující formulář. Po kliknutí na tlačítko "odeslat" Vám na mail dorazí potvrzení včetně vyplněného formuláře v pdf souboru, ten následně vytiskněte a přiložte ke zboží.

Zboží zašlete zpět na adresu SPOKE, s.r.o., Americká 124, 33011 Třemošná u Plzně. Zásilka by měla obsahovat řádně vyplněný formulář výměny, kopii dokladu o koupi a zboží. Zásilky poslané na dobírku budou odmítnuty.

Pro nevyhovující zboží můžeme poslat dopravce. Kurýr zásilku vyzvedne na adrese, kterou vyplníte v tomto formuláři a doručí k nám. Pro objednání této služby stačí níže vyplnit datum svozu. Tato služba je za poplatek 60,- Kč (vč. DPH).

V případě, že nebude zboží vráceno v původním stavu (poškození, nadměrné opotřebení, neúplný obsah...), není možné požadovat výměnu či vrácení peněz v plné výši.

Další podrobnosti naleznete v obchodních podmínkách.


Kontaktní údaje (adresa pro zaslání/vyzvednutí zboží)


Vracím zboží:

Kód zboží
Název zboží (barva, velikost)
Důvod vrácení
Požadavek
 
Přidat další produkt Přidat další produkt

Doplňující údaje


Vyplňte prosím číslo účtu pro případné vrácení peněz nebo přeplatku.


Pokud si přejete objednat svoz zásilky, vyplňte prosím datum vyzvednutí. Časové okno svozu je 8-18h. Tato služba je za poplatek 60,- Kč (vč. DPH). 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X
Copyright © 2019 SPOKE, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Provozováno na systému NetShops