Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Petr Fait
výborný obchod zaměřený pouze na jednu značku s perfektními službami, které jsou spojené s provozováním e-shopu. Při každém nákupu maximální spokojenost. doporučuju!
Sasha1985
vždy se Vám snaží vyjít vstříc, abyste byli s obchodem 100% spokojeni
luccy26
bezproblémový obchod, určitě doporučuji.
Livia Martiskova
Chcela by som sa vyjadrit k otazke "Budete zbozi vracet?" Kedze zakupeny tovar je urceny ako vianocny darcek, po jeho obdrzani som videla znacny rozdiel medzi zobrazenou farbou tovaru na stranke a skutocnou farbou. Seda vs. zelena!
Z dovodu tohoto rozdielu neviem, ako zareaguje partner, ktory si tieto nohavice chcel zakupit, ale pre peniaze to nespravil. Kupila som mu ich teda ja ako darcek a ak zareaguje negativne koli farebnej nezhode, pristupime k vymene. No verim, ze nie.
Marty
Vřele doporučuji, nikdy nebyl v ničem problém...